LZS 名IT PIOTROWO - strona nieoficjalna

Aktualno軼i

Dobra passa 安itu!

• autor: swit2000, 2013-05-29 08:36

Na pocz徠ku rundy rewan穎wej gra 安itu nie wygl康a豉 zbyt rewelacyjnie. Brakowa這 sk豉dno軼i w akcjach i zgrania dru篡ny. Teraz 鄉ia這 mo積a powiedzie, 瞠 wszystkie te mankamenty zosta造 wykluczone i mo瞠my ogl康a dobra gr w wykonaniu zawodników z Piotrowa.

W przerwie zimowej 安it pozyska kilku nowych zawodników : Adamowicz (bramkarz), Jacewicz (obro鎍a), Siuda (pomocnik), Zagda雟ki (napastnik), Sikora Jakub, który powróci do gry oraz Jaros豉w Feciuch jako graj帷y trener. Nie oby這 si bez odej嗆 w klubie. Z gry zrezygnowa Jakub Grz璠a, Jakub Zych, Patryk Kasongo, Wo幡y Przemys豉w i ㄆkasz, Jaros豉w Michalski, Damian G這wacki, Jakub Naplocha oraz Okoro.  Du瞠 zmiany kadrowe 幢e wp造wa造 od pierwszych spotka na gr 安itu. Teraz nadesz豉 dobra passa. Od pi璚iu kolejek 安it jest niepokonany, wygrywaj帷 4 spotkania i jedno remisuj帷. Do ko鎍a sezonu pozosta這 siedem kolejek i mamy nadziej, 瞠 Piotrowo nie zwolni tempa i b璠zie pi望 si w gór tabeli. Koleje spotkanie w czwartek 30 maja w Obornikach. W zesz貫j rundzie uda這 nam si pokona Spart 3-1, a do siatki trafili Okoro, Rzeszowski i Kraszkowski.
Cieszy fakt, 瞠 dobre wyniki oraz pozycja 安itu przyczyni造 si do spotkania Radnych Gminy Obrzycko, którzy rozmawiali o rozbudowie szatni w Piotrowie. Nasza szatnia potrzebuje modernizacji i rozbudowy, poniewa nie spe軟ia wymaga i odbiega standardem od innych kompleksów IV-ligowych. Miejmy nadziej, 瞠 radni nie poprzestan tylko na rozmowach i wciel plan w 篡cie.

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 27